Kosze siatkowe typu glitterbox

?
Pierwszym pojemnikiem produkowanym przez Strumet była paleta siatkowa UIC (niem. Gitterbox), zgodna z normami UIC 435-3 i DIN 15155. Uniwersalny, trwały i lekki pojemnik o wysokiej nośności. Chętnie wykorzystywany przez różne branże również ze względu na jego wymienialność. Pojemnik w dalszym ciągu jest w naszej ofercie. Pomimo swojej uniwersalności nie zawsze był optymalny dla wszystkich odbiorców, dlatego na jego bazie powstało wiele pochodnych konstrukcji o zmniejszonej wysokości, podłodze i ścianach wyłożonych blachą lub siatką z drobniejszym oczkiem oraz wersje składane, pozwalające zaoszczędzić na transporcie pustych pojemników.

Strumet chętnie podejmie się zaprojektowania każdego pojemnika siatkowego. Niezależnie od tego czy ma być sztywny czy składany. Wymiary pojemników mogą być dowolne. Konstrukcję dostosujemy do wymaganej nośności, aby pojemnik był trwały a jednocześnie możliwie lekki. Głównie stosujemy siatki zgrzewane o wielkości oczka 50 x 50 mm, ale mogą to być również siatki plecione, a wymiar oczka dowolny, od 15 mm wzwyż. Pojemniki mogą być lakierowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo lub galwanicznie.

Zastosowanie koszy siatkowych typu glitterbox

Podstawową zaletą pojemników stalowych, w tym koszy siatkowych typu glitterbix jest przede wszystkim możliwość ustawiania w stos. Dzięki temu możemy efektywnie wykorzystać przestrzeń magazynów i jednostek transportu.

"

PRZEMYSŁ - transport półproduktów oraz magazynowanie i dostawy gotowych produktów

.

"

ROLNICTWO - transport płodów rolnych

.

"

HANDEL I DYSTRYBUCJA - magazynowanie i kompletacja dostaw

.

"

USŁUGI HOTELARSKIE - transport pościeli i ręczników do pralni

.

?

Jedno miejsce – wiele możliwości…

KONTAKT

Zakład Wyrobów Metalowych
STRUMET Sp. z o. o.
ul. Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
POLSKA
NIP: 5480077719
REGON: 000139459
BDO: 000012992
Rejestracja pod nr KRS 0000114586
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
Kapitał zakładowy: 842 500 zł
DUNS: 422195080