Narzędziownia

?

Rozwój cywilizacji możliwy był dzięki umiejętności wytwarzania i posługiwania się narzędziami. Na przestrzeni wieków zmieniały się materiały na narzędzia i ewaluowały technologie ich wytwarzania, ale zawsze posiadanie dobrych narzędzi dawało przewagę. Nawet obecnie, w świecie zdominowanym przez wysokowydajne maszyny sterowane numerycznie i roboty, narzędzia odgrywają ważną rolę.

Niezależnie od rodzaju, narzędzia mają zasadniczy wpływ na wydajność produkcji oraz jakość wyrobu. Nasza narzędziownia zajmuje się głównie wytwarzaniem oprzyrządowania produkcyjnego pras – tłoczników i wykrojników. Wraz z uruchomieniem wydziału wtryskiwania tworzyw zajęliśmy się wytwarzaniem form wtryskowych także dla zewnętrzach klientów. Mamy do dyspozycji bogaty park maszynowy oprócz tokarek, frezarek i elektrodrążarek, posiadamy cztery, czteroosiowe, sterowane numerycznie centra obróbcze: trzy firmy HAAS i jedno firmy OKUMA.

Dlaczego warto skorzystać z usług narzędziowni?

"
NOWOCZESNE MASZYNY

.

"
DOŚWIADCZENI FACHOWCY

.

Zawsze stawialiśmy na jak największą samowystarczalność, dlatego od początku działalności jednym z najważniejszych działów wsparcia produkcji była narzędziownia. Oprócz nowoczesnych maszyn bardzo ważnym atutem narzędziowni jest zespół doskonale wykwalifikowanych fachowców. Wsparcie techniczne narzędziowni stanowi dział konstrukcji i technologii z kilkunastoma doświadczonymi inżynierami wyposażonymi w nowoczesne oprogramowanie. W zakresie wytwarzania form wtryskowych narzędziownia korzysta z wyników pracy naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego, zajmującego się optymalizacją technik przetwórstwo tworzyw sztucznych. Z całego zaplecza narzędziowni mogą korzystać, w ramach świadczonych usług, nasi klienci. Oferujemy fachowe doradztwo, projektowanie, wykonanie i optymalizację form wtryskowych i innych narzędzi.

Wtryskarki 2
?

Jedno miejsce – wiele możliwości..

KONTAKT

Zakład Wyrobów Metalowych
STRUMET Sp. z o. o.
ul. Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
POLSKA
NIP: 5480077719
REGON: 000139459
BDO: 000012992
Rejestracja pod nr KRS 0000114586
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
Kapitał zakładowy: 842 500 zł
DUNS: 422195080