Praca w Strumet

Podstawowym obszarem działalności STRUMET Sp. z o. o. początkowo była produkcja metalowych pojemników wielokrotnego użytku stosowanych w transporcie i magazynowaniu. W marcu 2008 roku poszerzyliśmy działalność o usługi cynkowania ogniowego uruchamiając największą na Podbeskidziu ocynkownię ogniową. Obecnie oprócz cynkowania ogniowego oferujemy również cynkowanie galwaniczne, wtryskiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie i wykonawstwo form wtryskowych oraz wytwórstwo elementów z poliuretanu metodą odlewania.

Co możemy Ci zaoferować?

SOLIDNE WYNAGRODZENIE

Wyznajemy zasadę, że dobra praca powinna być sowicie wynagrodzona. Nie praktykujemy wypłacania najniższej krajowej. Wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas, a jego wysokość nigdy nie jest elementem zaskoczenia.  Już teraz możemy to zagwarantować.

ROZBUDOWANY SYSTEM PREMIOWY

Oferujemy premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne.

STAŁĄ PRACĘ

Umowa o pracę to podstawa, którą zapewniamy każdemu. Nie zatrudniamy na postawie umów zlecenia, o dzieło itd. Zapewniamy bezpieczne warunki pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych. Mówi się, że praca u nas to najstabilniejsza praca w okolicy!

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU

Jeżeli masz aspiracje na awans zawodowy, u nas nie ma problemu. Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników. Zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo kursach i szkoleniach.

LICZNE BENEFITY

Możesz liczyć na atrakcyjne premie
oraz na wsparcie finansowe z naszej strony. Oferujemy świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w tym nieoprocentowane pożyczki. Posiadamy również stołówkę zakładową.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Pracownik ocynkowni galwanicznej
Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • obsługę linii galwanicznej (przygotowanie detali, mocowanie na zawieszkach, obsługa procesu technologicznego na pulpicie sterowniczym, rozformowanie ocynkowanych detali)
  • obsługę technologiczną systemu neutralizacji i odzysku wody technologicznej
  • kontrolę jakości detali w trakcie procesu produkcyjnego
  • konserwację ogólną linii technologicznej
  • kontrolę pracy urządzeń technologicznych
  • realizację zleceń produkcyjnych
Wymagania
  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • zaangażowanie, rzetelność, sumienne wykonywanie obowiązków
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
Kontroler jakości

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny między innymi za:

  • kontrolę jakości produkowanych produktów
  • wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji, raportów pomiarowych, raportów niezgodności
  • analizy i przyczyny źródłowe
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w dziale jakości
  • samodzielność i asertywność
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, norm i standardów
  • znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego
  • znajomość metod i technik pomiarowych

Mile widziane

  • uprawnienia / szkolenia z zakresu badań VT, PT, MT, makrografia
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • znajomość narzędzia jakośc
Spawacz

  • spawanie elementów stalowych
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG/MIG/TIG
  • umiejętność szlifowania
  • posiadanie ważnych uprawnień
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

WAŻNE!

Osoba ubiegająca się o pracę powinna podać następujące dane osobowe:
imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie,
przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Jeżeli zdecydujesz się na podanie dodatkowych danych (np. zdjęcia, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej),
koniecznie umieść w podaniu/CV następujące zdanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Z.W.M. STRUMET Sp. z o. o. w celu rekrutacji.”

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz  w Polityce prywatności.

Preferujemy tradycyjny sposób przyjmowania pracowników. Nie musisz obawiać się żadnych testów, ani skomplikowanych zadań.  Złóż podanie, przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną i dołącz do naszego zespołu.

1

SELEKCAJA NADESŁANYCH CV

2

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

3

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA

4

ZATRUDNIENIE I ROZPOCZĘCIE PRACY

Skontaktuj się z nami!

KONTAKT

Zakład Wyrobów Metalowych
STRUMET Sp. z o. o.
ul. Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
POLSKA
NIP: 5480077719
REGON: 000139459
BDO: 000012992
Rejestracja pod nr KRS 0000114586
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
Kapitał zakładowy: 842 500 zł
DUNS: 422195080