Palety do towarów długich – profili okiennych, profili aluminiowych i nie tylko

?
Każdy zakład produkcyjny zmaga się z problemem ochrony produktów w czasie ich transportu i magazynowania. Szczególnym wyzwaniem jest ochrona długich przedmiotów takich jak wyciskane profile aluminiowe, profile do produkcji rolet, panele do produkcji bram, profile okienne, rury precyzyjne i wiele innych. Rozwiązaniem są odpowiednie pojemniki, wystarczająco sztywne, aby transportowane profile nie gięły się oraz wyposażone  w uchwyty lub wykładziny z materiałów chroniących przed zarysowaniem.

Pojemniki takie można transportować zwykłym wózkiem widłowym bez obawy deformacji. Można je przenosić za pomocą suwnicy i układać jeden na drugim dla efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynu lub jednostki transportu. Pojemniki do długich towarów (niem. Langguttpalette) mogą być tak wykonane, aby puste można było wkładać jeden w drugi i oszczędzić na transporcie zwrotnym. Najczęściej takie pojemniki są ocynkowane ogniowo, a mając własną ocynkownię możemy zaoferować szczególnie korzystne ceny.

Wyprodukowaliśmy tysiące pojemników dla odbiorców w całej Europie. Klienci potwierdzają ich jakość wieloletnim użytkowaniem.

?

Jedno miejsce – wiele możliwości..

KONTAKT

Zakład Wyrobów Metalowych
STRUMET Sp. z o. o.
ul. Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
POLSKA
NIP: 5480077719
REGON: 000139459
BDO: 000012992
Rejestracja pod nr KRS 0000114586
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
Kapitał zakładowy: 842 500 zł
DUNS: 422195080