Pojemniki metalowe oblachowane

?
Pojemniki oblachowane, czyli posiadające pełne ściany wykonane z blachy służą do transportu drobnych detali lub materiałów sypkich. Mogą być wykonane w dowolnych wymiarach zarówno w wersji sztywnej jak i składanej. Wyposażone w uchylne lub zdejmowane klapy, przegrody lub pokrywy oraz wyposażone w uszy do podnoszenia. Oferujemy również wersje spawane szczelnie. W ciągu ćwierćwiecza działalności wyprodukowaliśmy tysiące pojemników oblachowanych, które z powodzeniem służą klientom w całej Europie.

Pojemniki oblachowane – zalety

"

BARDZO TRWAŁE - zbudowane z najwyższej jakości proflili stalowych i blach

.

"

NOŚNOŚĆ DO KILKU TON- wyprodukowane z materiałów o odpowiedniej grubości

.

"

BEZPIECZNE UKŁADANIE W STOS - jeden pojemnik na drugim

.

"

OPCJONALNIE Z UCHYLNYM DNEM - opróżnianie bez użycia obrotnic

.

Zastosowanie

Pojemniki oblachowane znajdują zastosowanie głownie w przemyśle ciężkim do transportu odlewów, odkuwek, śrub oraz innych  wyrobów metalowych. Wersje spawane szczelnie służą do transportu zaolejonych wiórów. Pojemniki oblachowane wykorzystuje się do transportu złomu i różnych odpadów. Znajdują również zastosowanie w magazynach, warsztatach rzemieślniczych, zakładach usługowych i na placach budowy.

Dlaczego warto wybrać pojemniki metalowe?

Wprawdzie cena zakupu pojemnika metalowego jest wyższa od cen pojemników z materiałów alternatywnych – tektury czy drewna, jednak biorąc pod uwagę ich zdecydowanie wyższą trwałość, mogą okazać się o wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem. Inwestycja zwróci się w trakcie wieloletniej bezproblemowej eksploatacji, a dzięki pojemnikom metalowym ograniczany ilość odpadów z nietrwałych materiałów opakowaniowych, a także ochronimy wiele drzew. Zastosowanie pojemników metalowych, to także mniej uszkodzeń transportowych i magazynowanych produktów.  Pojemniki metalowe pozwolą na obniżenie kosztów transportu, ponieważ można je bezpiecznie układać w stos i efektywnie wykorzystywać jednostki transportu. Po wieloletniej eksploatacji, można poddać recyklingowi bez szkody dla środowiska, a ze sprzedaży złomu – cennego dla hut surowca – można odzyskać znaczącą część środków.

?

Jedno miejsce – wiele możliwości..

KONTAKT

Zakład Wyrobów Metalowych
STRUMET Sp. z o. o.
ul. Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
POLSKA
NIP: 5480077719
REGON: 000139459
BDO: 000012992
Rejestracja pod nr KRS 0000114586
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej
Kapitał zakładowy: 842 500 zł
DUNS: 422195080